יום שבת, 22 בפברואר 2014

מעצבת פנים ובלוגרית, מעצבת גרפית ובלוגרית נכנסות לבלוגספירה- לא בדיחה

ג'ודית, מעצבת גרפית בת 33 הולנדית המתגוררת בצרפת, ואנוכי, הכרנו מעל דפי הבלוגוספירה. ג'ודית דה גרף היא בעלת בלוג שעוסק כמעט כולו בבית שלה.

או.קי הקדמה: ג'ודית ובעלה רוברט (46) הכירו בהולנד, בשנת 2002 עבר הזוג להתגורר בצרפת באזור שנקרא Nogent-sur-Oise .

הזוג עבר להתגורר באזור, באחד מטיולם הם נתקלו במבנה נטוש שנבנה בשנות ה 60 ושימש בעבר כבניין משרדים ומעבדות.

שרטוט חזיתות המבנה 40 מטר על 8 מטר רוחב


בשנת 2004 הפך הזוג להיות הבעלים הגאה של בניין נטוש ומוזנח הכולל לא פחות מאשר 26 חדרים וחללים…
כעת נחזור לבלוג של ג'ודית… בבלוג  מתעדת ג'ודית את תהליך שיפוץ ועיצוב הבניין שאט אט הפך להיות בית ועודנו נמצא בשלהי התהליך (26 חדרים כבר אמרנו?)
"גרם המדרגות התלוי  המוביל מקומת הכניסה לקומה הראשונה עוצב ונבנה עבור המבנה שלנו זהו גרם מדרגות מיוחד בעיצובו ,הוא נבנה מבטון מחוזק שיצקו אותו לתבניות מוכנות , המשטחים עשויים משייש מלוטש והמעקה מפליז שנצבע באדום בהיר "

סרטון על עיצוב גרם המדרגות -הקליקו 7 חורפים עברו (צרפת כן? ) על הזוג ללא חימום במבנה - בתקופה הראשונה למגורים חי הזוג ללא חשמל או מים זורמים כלל.
כל השיפוץ נעשה על ידי הזוג לבד, החל מהתכנון, השיפוץ וכמובן העיצוב.


"חדר ההקרנה שלנו הוא החדר האהוב עלי בבית  אנחנו צופים בו בסרטים וגם אוכלים בו את ארוחות הערב שלנו הוא ממקום בקומת הכניסה מאחרוי חורשת עצים ויש בו תחשוה של בית עץ.."
"אלו כסאות וינטאג משנות ה 60 ששימשו ככסאות תאטרון בשנות ה 60 והיום הם משמשים אותנו בחדר ההקרנה"


"
"ארון החרום האדום נמצא במבנה הנטוש ושוקם -הוא עדיין מכיל את האלונקה המקורית שבתוכו "

המבנה עצמו מכיל 550 מ"ר המתפרשים על 2 קומות בלבד, קומת הכניסה וקומה נוספת, נכון להיום אפילו לא חצי מהחדרים בשימוש מלא.
"אנחנו מארחים המון" אומרת ג'ודית, "גם לסופי שבוע וגם חברים ואורחים שבדרכם ליעד מסויים עוצרים אצלנו להתארח."
" אותיות נאון וינטאג הנמצאות בחדר האורחים ניצלו מהריסה ממסעדה בעיר שלנו את הסיפור של האותיות תוכלו לקרוא בקישור המצורף "אז יש לנו מבנה תעשייתי בן 26 חדרים שמשופץ ב 10 שנים האחרונות על ידי זוג מוכשר ובכל זאת??

ואם הייתי אומרת לכם שכל חדר בבית מעוצב בצבע אחר? ואם הייתי אומרת לכם שיש בבית שילוב יפיפה של פרטי וינטאג מקוריים, פרטי מעצבים, ריהוט קלאסי לצד פרטי DIY כבר נשמע יותר מעניין נכון?
כן
וואוא כמו שצריך הרבה כשרון לעצב חלל אחד צבעוני שיזרום בהרמוניה וכמו שצריך שחלל שמעוצב כולו בלבן יהיה נכון ויזרום כולו בהרמוניה כך גם צריך כשרון רב ורגישות לצבעים כשמעצבים בית ובכל חדר יש קונספט שלם של צבע אחד בחלל

חדר השינה שלו שעוצב כולו בלבן תוכלו לקרוא עוד על החדר בבלוג או לצפות בסרטון -הקליקו

פמוט קיר שנקרא FIREFLY  נועד לנרות קטנים  פרויקט DIY פשוט להכנה
הכל התחיל עם ספה צהובה שהיתה אהובה על הזוג והתמקממה בחדר המגורים, אט אט התוספו עוד פריטים צהובים לחלל "אני אוהבת צהוב " מודה ג'ודית. והנה חלל המגורים הפך להיות החדר הצהוב, לאחריו מגיע החדר האדום "האהוב עלי בכל הבית" אומרת ג'ודית, החדר האדום הוא חדר ההקרנה בבית.

"וספריה ענקית באורך 8 מטרים ! ( אנחנו אוהבים ספרים ) "

"מחדר המגורים הצהוב שלנו יש לנו נוף מדהים לנהר OISE -חדר זה פונה לצפון ןזאת הסיבה שהפכנו אותו לצהוב על מנת להוסיף לו את כל השמש שחסרה בו"

"האביזרים והריהוט הם מיקס של ריהוט קלסי ופרטי מעצבים כמו מנורות Ilka Plast pendant Hollandia, יחד עפ פרטי וינטאג צעצועיםהמטבח עוצב לו לאט לאט בכחול "יש לי אוסף של דברים כחולים" אומרת ג'ודית .
הירוק מגיע לבית מחדר החממה בו מגדל הזוג קקטוסים וגם לחדר זה מוקדש בלוג שלם .
"חדר החממה הירוק שלנו נמצא בקומת הכניסה פה אני מגדלת את הצמחים שלי אני מביאה שתילים קטנים מהטיולים שלי בצרפת ומחוצה לה, בעיקר קקטוסים , יש לנו די הרבה צמחים מה שנתן לי השראה לסדרת פוסטים  בדף פייסבוק מיוחד עם חברי איגור מ HAPPY INTERIOR  בו אנו מעלים כתבות על נושא הגינון והצמחים  "ומה בהמשך אני שואלת?
"התכנון כרגע הוא לעצב לנו את חדר הרחצה" - פרוייקט אחד החשובים אם לא הכי !
או.קי -יש לי למה צפות בביקור הקרוב שלי בצרפת !

3 תגובות:

 1. יצירתי ומקסים וכל הכבוד הנחישות שלהם.
  אנחנו גם בסיפור דומה, לא 26 חדרים ועוד לא הגענו ל 10 שנים, אבל אנחנו בדרך הנכונה לשם :)

  השבמחק
 2. מרב, רשומה מהודרת במיוחד. טרם הספיקותי לקרוא את כל הקישורים - אני משאירה לי לסופ"ש.
  שרון, איך שהבנתי על מה הרשומה הזו הולכת להיות, ישר חשבתי עליכם.
  ואגב, שמתם לב כמה איקאה יש בבית הזה?

  השבמחק
 3. שרון: חייבת להגיד שאכן גם אני חשבתי עליך כשכתבתי את הרשומה -האמת היא שחשבתי עלי...ועל כמה הייתי שמחה גם ני להיות בתוך פרוייקט כשה -שאני בטוחה שיש בו המון קשיים -אבל כמי שעוסקת בתכנון ועיצוב ושיפוץ של בתים של אחרים ורובם "היו בני" אני יודעת שאין כמו לעשות לנו את הבית שלו -ועוד באיטליה ! ( מחכה לפנסיה על מנת לעבור לשם..)
  סיגל יקירה: אפרופו איקאה - לג'ודית יש גם מייזם קטן הקור לאיקאה - אכן הבית מעוצב עם המון איקאה ורק לטובה -מחפשת לך את הכתבה אשלח לך למייל
  שבת שלום לכולן

  השבמחק

Blogger Wordpress Gadgets